Ułatwienia dostępu

Kursy zawodowe w Płocku

Długoletnia obecność na regionalnym i nie tylko rynku usług  szkoleniowych  pozwala na łączenie doświadczenia wraz z wymaganiami stawianymi przez współczesny rynek pracy, co w konsekwencji gwarantuje jakość obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Oferta Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku obejmuje ponad 200 programów kursów doskonalących i przekwalifikowujących w różnych zawodach i specjalnościach m. in.: spawacza, kierowcy wózków jezdniowych, kucharza, przewozu towarów niebezpiecznych, obsługi komputera, uprawnień energetycznych oraz kwalifikacyjne w różnych zawodach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów

Kursy zawodowe – dlaczego warto?

Programy kursów zawodowych ZDZ powstają przy współpracy z oragnami przyznającymi uprawnienia oraz pracodawcami. Dzięki temu kursanci zdobywają umiejętności najbardziej istotne w danej branży. Kursy zawodowe ZDZ zaprojektowane są z myślą o praktycznym podejściu do nauki i są doskonałym wyborem, podczas planowania ścieżki kariery.

Kursy zawodowe uznawane są w całym kraju i doceniane zarówno przez pracodawców jak i uniwersytety. Oferowane kursy pomagają pogłębiać wiedzę, doświadczenie i umiejętności praktyczne. W obecnych czasach, umiejętności praktyczne są ogromnym atutem i często stanowią przewagę podczas poszukiwania pracy.

Najważniejsze korzyści udziału w kursach zawodowych

Praktyczne podejście

Wybierając kursy z konkretnej branży jak np. budownictwo, informatyka czy marketing weźmiesz udział w zajęciach praktycznych, a po ukończeniu kursu będziesz gotowy do podjęcia pracy.

Lepsza perspektywa zatrudnienia

Rozwiniesz wiedzę i umiejętności, poszukiwane przez pracodawców. W ten sposób zwiększysz prawdopodobieństwo znalezienia pracy w wybranym zawodzie.

Umiejętności uniwersalne

Wiele z oferowanych kursów pozwala zdobyć szeroką wiedzę w zakresie zarządzania ludźmi, pracy zespołowej i planowania, niezbędną na wielu różnych stanowiskach.

Praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy

Kursy zawodowe ZDZ Płock ukierunkowane są przede wszystkim na przekazanie umiejętności praktycznego wdrożenia zdobytej wiedzy. Doskonale wiemy, iż znajomość i zrozumienie procedur BHP np. w branży eventowej to jedno, ale jej zastosowanie w prawdziwym wydarzeniu wymaga nieco szerszych kompetencji.