Ułatwienia dostępu

Szkolenie dla instalatorów ubiegających się o wydanie certyfikatu w zakresie systemów fotowoltaicznych

Szkolenie dedykowane osobom, które zamierzają ubiegać się o certyfikat OZE z zakresu instalacji systemów fotowoltaicznych, przygotowują się do zdania egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego, interesują się tematom OZE, chcą zdobyć gruntowne przygotowanie do podjęcia pracy w tym obszarze.


Specjalista fotowoltaiki

Stale rosnąca popularność rozwiązań fotowoltaicznych wśród kolejnych konsumentów sprawia, że pojawia się zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów.

W szczególności tych, którzy w oczekiwanym modelu zajmą się zarówno zaprojektowaniem, doborem odpowiednich komponentów, jak i samym montażem ogniw. Obecne trendy w budownictwie wskazują, iż zapotrzebowanie na tego typu usługi nadal będzie rosnąć. Proponowane przez nas kursy są odpowiedzią na rynkowe warunki.

Kursy fotowoltaiczne kluczem do drzwi przyszłości

Powstające przydomowe elektrownie fotowoltaiczne i chętnie wybierane rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii dają jasny sygnał dla zapotrzebowania rynku. Aby je spełnić, należy być odpowiednio przygotowanym. Im szybciej, tym lepiej.

Oferujemy kursy, które w pełni przygotują do nowej roli i pozwolą na bycie w gotowości do podejmowania nowych aktywności.

Certyfikowani wykonawcy już teraz są bardzo poszukiwani na rynku pracy. Wszystko wskazuje na to, że rozwiązania z zakresu fotowoltaiki staną się bezkompromisowym liderem. Co za tym idzie – zajmujący się tym tematem na co dzień, nie będą mogli liczyć na brak zajęć. Oszczędność, ekologia czy programy rządowe zachęcają kolejne przekładają się na rosnącą popularność systemów fotowoltaicznych.

Kurs fotowoltaiki jako profesjonalne wprowadzenie

Organizowane przez nas kursy fotowoltaiczne to przekazanie konkretnej dawki wiedzy. Dwa moduły, czyli szkolenie praktyczne, szkolenie teoretyczne pozwolą na zgłębienie tematu, mając przełożenie na później realizowane procesy w ramach pracy zarobkowej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę zajmującą się na co dzień tym obszarem. To z kolei potwierdza, że wszelkie informacje zostaną zaprezentowane w usystematyzowany sposób wraz z praktycznymi wskazówkami, tak by żadna z kwestii nie pozostała niedopowiedzianą.

Pojawiające się pytania są szeroko omawiane przez prowadzącego. Dążymy do tego, by zapewnić kompleksowy dostęp do wiedzy dla wszystkich uczestników i żadnego z nich nie pozostawić bez odpowiedzi na poruszone zagadnienie.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy uczestniczący mógł pracować jako certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych, ale i również sam był przekonany o swoich umiejętnościach, zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym.

Dlaczego nasze kursy to najlepszy wybór?

Ten specyficzny obszar wiedzy, wymaga również dedykowanego podejścia. Właśnie takie prezentujemy. Chcemy mieć pewność, że wszyscy uczestnicy zdobędą informacje w równym zakresie. Poprzez wykorzystanie przyswajalnych technik,  prowadzący przekaże aktualne wytyczne, które będą stanowiły również przygotowanie do egzaminu UDT.

Przy zaangażowaniu kursanta i przyswojeniu przekazywanych informacji, egzamin z pewnością zakończy się zdobyciem stosownych uprawnień.

Profesjonalne podejście mające przełożenie na sukces

Prowadzone przez nas szkolenia to nie tylko klarowna droga do zdania egzaminu. Kładziemy nacisk na praktyczne rozwiązania, które będą miały odzwierciedlenie w realizowanych zleceniach. Dążymy do tego, by każdy kursant dołączył do ścisłego grona profesjonalistów w branży. Uzyskany certyfikat OZE stanowić ma jedynie potwierdzenie zdobytych kwalifikacji.

Warto zaznaczyć, że na kursie prowadzący przekaże elementarną wiedzę w temacie odnawialnego źródła energii bez wskazywania, pozostając obiektywnym w kwestii oferowanych rozwiązań na rynku.

Od początku do końca

Cały kurs obejmuje swoim zakresem wiele zagadnień. Wszelkie niezbędne wskazówki, porady i nieszablonowe rozwiązania zostaną przekazane podczas zorganizowanych zajęć. Każda wątpliwa kwestia zostanie szeroko omówiona, a żadne z pytań nie zostanie bez odpowiedzi.

Późniejsza obsługa systemów fotowoltaicznych nie stanowi najmniejszego wyzwania dla naszych kursantów. Jesteśmy przekonani o swoim profesjonalnym podejściu i zakresie przekazanej wiedzy. Mamy świadomość, że nasi uczestnicy swoimi realizacjami niejako reprezentują nas. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by już od samego początku do samego końca, każdy z nich otrzymał wystarczająco dużą dawkę wiedzy.

Wiemy, że tylko odpowiednie techniki nauki mogą przełożyć się na sukces, dlatego nie boimy się z nich korzystać.