Ułatwienia dostępu

Pracownik ds. kadr i płac

Tematyka: organizacja i funkcjonowanie komórki spraw osobowych; prowadzenie ewidencji pracowników; dobór pracowników, wybrane zagadnienia prawa pracy i bhp, płace, podatki ZUS

Opis: Przygotowanie do pracy w dziale spraw osobowych i płac we wszystkich podmiotach gospodarczych.

Wymagania: wykształcenie średnie


Kurs Kadry i Płace — rozliczaj wynagrodzenia, poznaj przepisy i kwestie podatkowe

Rozwijająca się czy rozbudowana działalność gospodarcza wymaga zatrudniania wielu pracowników, którym trzeba wypłacać pensje i zadbać o ich prawa. Dlatego niezbędne jest posiadanie w swoich szeregach specjalisty, który zna się na rozliczeniach wynagrodzeń czy przepisach prawa pracy.

Najczęściej za wszelkiego rodzaju kwestie związane z zatrudnionymi osobami odpowiada dział księgowości.

Do kogo kierowany jest kurs?

Kurs Kadry i Płace przeznaczony jest dla pracowników księgowości, działów HR czy np. osób zatrudnionych w biurach rachunkowych.

Struktura szkolenia pozwoli na zdobycie szczegółowej wiedzy nawet osobie, która do tej pory miała niewielką styczność z kwestiami wynagrodzeń czy rozliczania zatrudnienia.

Szkolenia kadrowe to jedna z najlepszych form rozwoju pracowników i zwiększania ich kompetencji zawodowych.

Oferowany Kurs Kadry i Płace to kompleksowa wiedza dotycząca:

  • szczegółowych rozliczeń wynagrodzenia pracowników
  • przepisów prawa pracy
  • kwestii podatkowych
  • ubezpieczeń społecznych i spraw związanych z ZUS
  • prowadzenia dokumentacji pracowniczej czy korzystania z wybranego oprogramowania

Uczestnikom szkolenia zostanie zaprezentowana nie tylko sucha wiedza teoretyczna. Poznają również w praktyce sposoby rozliczeń czy korzystanie z programów komputerowych ułatwiających funkcjonowanie działu kadr i płac.

Po ukończeniu szkolenia ewidencja pracowników stanie się prosta i przejrzysta, a kwestie podatkowe i rozliczenia z ZUS nie będą stanowiły żadnego problemu. Każdy uczestnik Kursu Kadry i Płace pozna szczegółowo obowiązujące prawo pracy, ale również nauczy się poszukiwać odpowiednich przepisów czy aktualizować wiedzę po regularnych zmianach w przepisach prawa pracy.

Nasz Kurs Kadry i Płace to gruntowne przygotowanie do wykonywania zadań związanych z ewidencją pracowników i rozliczeniem płac na stanowisku specjalisty ds. wynagrodzeń.

Szkolenie składa się z bogatego programu dydaktycznego, obejmującego ponad 100 godzin fachowej wiedzy. Kurs zakończony jest egzaminem sprawdzającym poziom przyswojonej wiedzy.

Serdecznie zapraszamy!