Ułatwienia dostępu

Grafika komputerowa i projektowanie stron internetowych

Tematyka kursu

  1. Photoshop (tworzenie rysunków, edycja zdjęć)
  2. Power Point (tworzenie prezentacji multimedialnej)
  3. Tworzenie witryn internetowych w języku HTML
  4. Własny serwer WWW. Narzędzia służące do publikowania i reklamowania witryn
  5. Narzędzia do tworzenia witryn internetowych
  6. Podstawy tworzenia stron WWW z wykorzystaniem JavaScript. Podstawy DHTM
  7. Podstawy tworzenia animowanych witryn z wykorzystaniem aplikacji Macromedia Flash MX
  8. Zaawansowane tworzenie animowanych witryn z wykorzystaniem aplikacji Macromedia Flash MX
  9. Warsztaty webmasterskie

Grafik komputerowy – zawód z perspektywami

Graficy komputerowi oraz projektanci stron internetowych to specjaliści cieszący się dużą popularnością na rynku pracy.

Odbycie kursu przygotowującego do uprawiania jednego z tych zawodów to przepustka do znalezienia zatrudnienia w branży e-commerce.

Praktyczna wiedza gwarancją znalezienia dobrej pracy

ZDZ Płock oferuje kursy, których celem jest nabycie takich umiejętności jak projektowanie stron www oraz tworzenie grafiki komputerowej. Nauka tworzenia witryn internetowych polega na opanowaniu języka programowania JavaScript oraz podstaw DHTML.

Szkolona osoba zaznajomi się też z techniką stawiania serwerów www oraz obsługą CSS3 i HTML5. W ofercie również nauka innych popularnych języków programowania i sprawnego korzystania z zaawansowanych aplikacji. W ramach szkolenia z grafiki komputerowej kursant zapozna się z techniką tworzenia animowanych witryn. Nabędzie również doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi do przygotowywania grafiki.

W czasie kursu kładziemy nacisk na naukę umiejętności praktycznych niezbędnych w życiu zawodowym na rynku e-commerce i nie tylko. Przyswojenie ich umożliwia osobom szkolonym znalezienie atrakcyjnego miejsca pracy.

Zalety kursu

Wiedza przyswojona podczas oferowanych przez nas szkoleń pozwala kursantom na stworzenie pewnej przyszłości zawodowej. Rynek e-commerce rozwija się w Polsce o około 10 % rocznie.

Nabycie specjalistycznych umiejętności pożądanych w tej branży stanowi pierwszy krok do znalezienie wymarzonej pracy. Warto podkreślić, że zarobki projektantów stron internetowych oraz grafików komputerowych rosną w tempie od 10 do 20 % rocznie i znacznie przekraczają średnią krajową. Kolejną zaletą wykonywania wyżej wymienionych zawodów jest możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie.

Ponadto tego rodzaju zajęcia wymagają kreatywnego myślenia, a nie wykonywania szablonowych zadań. Uczestnictwo w naszym kursie to realna szanse na przebranżowienie i znalezienie lżejszej, lepiej płatnej i ciekawszej pracy.