Konkurs "Mam talent"

Aby urozmaicić naszym uczniom ten trudny dla wszystkich czas, został w naszej szkole zorganizowany konkurs "Mam Talent" pod hasłem "Kwarantanny nadszedł czas...czym Ty dziś zaskoczysz nas?" Jak zwykle nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i w trakcie zdalnego nauczania znaleźli czas na zaprezentowanie swoich talentów. Musimy przyznać, że niektóre z tych talentów bardzo dobrze ukrywali :) Jedni śpiewali, drudzy malowali, niektórzy tańcowali....jeszcze inni grali, fryzury spinali, wiersze recytowali a i psy nam pokazali :)

Przedstawiamy wyróżnione prace:


I miejsceII miejsceIII miejsce


Opiekunki warsztatów językowo - teatralnych, a zarazem pomysłodawczyni konkursu serdecznie gratulują zwycięzcom, dziękują wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie i zapraszają również za rok.


 

 


Projekt i wykonanie: Hedea.pl