Porozumienie o współpracy z PWSZ w Płocku

W dniu 22.02.2018 r.  prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku podpisała z rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku porozumienie o współpracy, którego celem jest podnoszenie jakości kształcenia młodzieży i zachęcanie jej do kontynuowania nauki na poziomie wyższym.
 

 
Dzieci z przedszkola w ZDZ w Płocku

W dniu 13.02.2018r. naszą szkołę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Entliczek - Pentliczek". Wizyta miała na celu przybliżenie maluchom zawodów: kucharza, fryzjera i kosmetyczki.

Dzieci wzięły udział w warsztatach ozdabiania pierniczków, miały wykonywane fryzury (warkocze, kolorowe irokezy) oraz „masażyk” według wierszyka o zawodach.

Przedszkolaki miały również okazję do małej aktywności fizycznej w naszej siłowni – spaceru po bieżni oraz obejrzenia pracowni: gastronomicznej, kosmetycznej oraz fryzjerskiej.

Na zakończenie dzieci otrzymały drobny upominek od naszej szkoły ;-)

Maluchy były zadowolone z pobytu w szkole ZDZ, co jest dla nas najważniejsze :)

!!! Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz Paniom Przedszkolankom za wizytę :))))

***
Do udziału w warsztatach zapraszamy również inne przedszkola.
Więcej informacji na temat warsztatów można uzyskać pod nr tel. 24 264 22 77 wew. 16

 
Jasełka w ZDZ w Płocku

20 grudnia odbyło się przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. "Wiele dobra jest na świecie, a Pan Jezus rodzi się w naszych sercach", w ktorej uczestniczyła cała szkolna społeczność.
 

 
Wycieczka edukacyjna do Łodzi

14.12.2017 r. w naszej szkole odbyła się wycieczka edukacyjna do Łodzi, gdzie w Centrum Kultury EC1 uczniowie uczestniczyli w interaktywnej wystawie Leonardo da Vinci oraz w pokazie w Planetarium poświęconym problematyce planet spoza Układu Słonecznego pt. „Niezbadane światy”. W wycieczce uczestniczyło 48 uczniów naszej szkoły z klas: I TTK, I TI, I TUF, II TUF, I TŻiUG pod opieką nauczycieli: p. Aliny Sitkiewicz, p. Małgorzaty Torbickiej i p. Lucjana Rzepkiewicza.


 
"Boże Narodzenie" stoły wigilijne

12.12.2017 to dzień, w którym odbyła się kolejna już IV edycja konkursu Festiwal Pięknie Nakrytych Stołów pod tytułem „Boże Narodzenie”. Młodzież naszej szkoły zaprezentowała swoją wizję powiązania nowoczesności z tradycją, która jest przeniesieniem przeszłości do teraźniejszości. Uczestnicy konkursu zastali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 15


Projekt i wykonanie: Hedea.pl