Kolejny konkurs, kolejne wyróżnienie

"Polska-Europa-Świat przyszłością młodzieży" to konferencja, w której brali udział ostatnio uczniowie ZDZ w Płocku. Oczywiście nasza drużyna nie ograniczyła się do czerpania informacji, a wystartowała w konkursie na potrawę regionalną. Skutek? Uczniowie klasy II TŻiUG wraz z wychowawcą zdobyli wyróżnienie.

 
Turniej o puchar Prezesa ZDZ w Płocku

Turniej o puchar Prezesa ZDZ w Płocku stał się już chyba tradycją. Właśnie dlatego zorganizowaliśmy kolejną, październikową edycję. Tym razem wydarzenie było o tyle ciekawe, że uczestniczyły w nim nie tylko drużyny złożone w uczniów, ale i... nauczycieli!

I miejsce - drużyna złożona z uczniów klasy IV TI - czwarte zwycięstwo z rzędu!
II miejsce - drużyna złożona z uczniów klasy II BSKM
III miejsce - drużyna złożona z uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
IV miejsce - drużyna złożona z uczniów klasy I TI
Nagroda Dyrektora MDK'u dla Najlepszego Zawodnika - Sebastian Rak z klasy IV TI
Nagroda Prezesa ZDZ dla Najlepszego Bramkarza - Oskar Biernacki z klasy III TŻiUG

 
Dzień Edukacji Narodowej w ZDZ w Płocku
Dzień Edukacji Narodowej w ZDZ w Płocku pełni wiele funkcji. Pokazuje jak kluczową rolę ma edukacja w naszym życiu i uczy nas szacunku do wszystkich pracowników szkoły. To jednak też moment, w którym nasi uczniowie mogą wykazać się kreatywnością i przygotować serię ciekawych teatrzyków. Jak zwykle jesteśmy z nich dumni.


 
Sprzątanie świata 2019

Misja edukacyjna to odpowiedzialność. Misja edukacyjna to pokazywanie wartości w życiu uczniom. W ramach tego właśnie zadania każdego roku zabieramy naszych podopiecznych na Sprzątanie świata. A tak poszło nam w tym roku...

 
Drużyna ZDZ w Płocku na targach Beauty Days

W ZDZ w Płocku nie tylko uczymy zawodu. Staramy się też pokazywać naszym podopiecznym branżowe nowości. Taki właśnie był cel wyjazdu do Warszawy na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days. Grupa pojechała do Ptak Warsaw Expo pod okiem swojej mentorki - Moniki Owczarskiej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 16


Projekt i wykonanie: Hedea.pl