Uroczyste obchody Święta Niepodległości

Szkoła ma uczyć, ale szkoła ma też pokazywać wartości. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować z okazji Narodowego Święta Niepodległości Polski apel. Nasi uczniowie przygotowali krótki teatrzyk, przypomnieli kilka faktów z historii naszego kraju, a na koniec... wszyscy razem odśpiewaliśmy hymn.

 
ZDZ w Płocku na PGA 2019

Nauka daje solidne podstawy. W XXI wieku uczniowie muszą mieć jednak również szerokie horyzonty. A te w ZDZ w Płocku zdobywa się m.in. za sprawą wyjazdów. Tym razem nasi uczniowie pojechali do Poznania. Okazja była dość interesująca, bo w stolicy Wielkopolski odbywały się właśnie Międzynarodowe Targi Gier Komputerowych PGA 2019.

 
Szkoła pamięta

Święto Zmarłych to moment szczególny. To chwila zadumy nie tylko nad najbliższymi, ale też moment wspomnienia bohaterów i postaci ważnych. W ZDZ w Płocku włączając się do akcji "Szkoła pamięta", zabraliśmy naszych uczniów na płockie cmentarze. Tam mogliśmy porozmawiać o historii i przekazać młodszym pokoleniom tradycję pielęgnowania tej pamięci.

 
Kolejny konkurs, kolejne wyróżnienie

"Polska-Europa-Świat przyszłością młodzieży" to konferencja, w której brali udział ostatnio uczniowie ZDZ w Płocku. Oczywiście nasza drużyna nie ograniczyła się do czerpania informacji, a wystartowała w konkursie na potrawę regionalną. Skutek? Uczniowie klasy II TŻiUG wraz z wychowawcą zdobyli wyróżnienie.

 
Turniej o puchar Prezesa ZDZ w Płocku

Turniej o puchar Prezesa ZDZ w Płocku stał się już chyba tradycją. Właśnie dlatego zorganizowaliśmy kolejną, październikową edycję. Tym razem wydarzenie było o tyle ciekawe, że uczestniczyły w nim nie tylko drużyny złożone w uczniów, ale i... nauczycieli!

I miejsce - drużyna złożona z uczniów klasy IV TI - czwarte zwycięstwo z rzędu!
II miejsce - drużyna złożona z uczniów klasy II BSKM
III miejsce - drużyna złożona z uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
IV miejsce - drużyna złożona z uczniów klasy I TI
Nagroda Dyrektora MDK'u dla Najlepszego Zawodnika - Sebastian Rak z klasy IV TI
Nagroda Prezesa ZDZ dla Najlepszego Bramkarza - Oskar Biernacki z klasy III TŻiUG

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl