Wycieczka edukacyjna do Łodzi

14.12.2017 r. w naszej szkole odbyła się wycieczka edukacyjna do Łodzi, gdzie w Centrum Kultury EC1 uczniowie uczestniczyli w interaktywnej wystawie Leonardo da Vinci oraz w pokazie w Planetarium poświęconym problematyce planet spoza Układu Słonecznego pt. „Niezbadane światy”. W wycieczce uczestniczyło 48 uczniów naszej szkoły z klas: I TTK, I TI, I TUF, II TUF, I TŻiUG pod opieką nauczycieli: p. Aliny Sitkiewicz, p. Małgorzaty Torbickiej i p. Lucjana Rzepkiewicza."Boże Narodzenie" stoły wigilijne

12.12.2017 to dzień, w którym odbyła się kolejna już IV edycja konkursu Festiwal Pięknie Nakrytych Stołów pod tytułem „Boże Narodzenie”. Młodzież naszej szkoły zaprezentowała swoją wizję powiązania nowoczesności z tradycją, która jest przeniesieniem przeszłości do teraźniejszości. Uczestnicy konkursu zastali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.


Andrzejki 2017

30 listopada 2017 roku społeczność szkolna uczciła Święto Andrzeja Apostoła – uczestnicząc w wróżbach andrzejkowych. Była to okazja dla poznania swojej miłosnej przyszłości. Wróżki wprowadziły wszystkich w znakomity nastrój. Był to dzień pełen wrażeń, którego uczniowie szybko nie zapomną. Odbyła się też akcja charytatywna na leczenie braci Stasia i Mateusza chorych na zespół Recklinghausena. Uczniowie okazali wielki dar serca.


Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla naszej uczennicy

W dniu 27 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku, ul. Tumska 3 (budynek Muzeum Diecezjalnego) odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Serdeczne gratulacje dla Adrianny Zajdlicz uczennicy Technikum ZDZ w Płocku. Życzymy wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań i satysfakcji z kolejnych osiągnięć.


Święto Niepodległości

11 listopada 2017 r. Płock świętował Święto Niepodległości. Skłądano kwiaty pod pomnikami Józefa Piłsudskiego i Władysława Broniewskiego. W katedrze odbyła się uroczysta msza święta w intencji ojczyzny.

Udział w tej uroczystości wzięła także młodzież Szkół ZDZ w Płocku, ul. Ułańska 1.


<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 9


Projekt i wykonanie: Hedea.pl