Walentynki od kuchni – prace naszych uczniów

Kilka dni temu obchodziliśmy walentynki.  A te stały się nie tylko okazją do celebracji miłości, ale też… jedzenia.  Uczniowie naszych kierunków gastronomicznych jak zwykle nie zawiedli. I przygotowali przepyszne potrawy inspirowane dniem 14 lutego. Zobaczcie nasze “Walentynki od kuchni”.

❤️

Rajd “Pieczonego ziemniaka”

Ponownie uczniowie ZDZ w Płocku, jednak tym razem na… rajdzie pieczonego ziemniaka. Tak, nazwa brzmi mocno zachęcająco.  Ale po kolei. Nasi uczniowie pokonali w sumie 6 kilometrów pieszo, a na deser mogli raczyć się przyrodą, zabawami terenowymi i… posiłkiem.  Oczywiście pojawił się i temat główny, zatem pieczony ziemniak. Zobaczcie sami.

Uczniowie technikum ZDZ w Płocku na targach PGA w Poznaniu

Tam gdzie pojawia się słowo gaming, nie mogło zabraknąć także uczniów kierunków informatycznych w ZDZ w Płocku.  Właśnie dlatego wybraliśmy się na Poznań Game Arena, czyli największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej.  Wydarzenie ma już 10-letnią historię i do tej pory pozwoliło na spotkanie z ponad 370 tys. fanów.
PS. Dla przypomnienia dodamy tylko, że to nie pierwszy raz, kiedy ZDZ w Płocku pojawiło się w czasie PGA.

01.10.2021 r. – Turnieju o Puchar Prezesa ZDZ w Płocku

Z dobrej pogody dopisującej nam w czasie jesieni byliśmy szczególnie zadowoleni.  Szczególnie, bo pozwoliła na zorganizowanie corocznego turnieju o Puchar Prezesa ZDZ w Płocku na świeżym powietrzu. Walka była zacięta, grupy koedukacyjne, a zwycięzcy trzej.
I miejsce kl. III TI sp
II miejsce kl. II TI
III miejsce I BSI stopnia o kierunku Kucharz

Dzień książki i dzień języka angielskiego

23 kwietnia 2021 –  Światowy Dzień Książki i Dzień Języka Angielskiego. Nauczycielki z ZDZ w Płocku – p. Agnieszka Kończal oraz p. Małgorzata Cybulska postanowiły zorganizować konkurs pt. “Book shield – zasłoń się książką”. 👍
Na czym polegała zabawa❓ Chodziło o zrobienie zdjęcia w stylu SleevFace – kreatywnego selfie z książką. 😎  Wpłynęło mnóstwo fantastycznych prac, dlatego wybór był niezwykle trudny.
Skutek❓ miejsca na podium przyznano ex aequo!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom. ❤
⬇️⬇️⬇️Wyniki⬇️⬇️⬇️
I miejsce:
➡️ Aleksandra Pokorska 2 a TUF sp
➡️ Natalia Bartniak 2 b TUF g
II miejsce:
➡️ Agnieszka Olkowicz 2 b TUF g
➡️ Magdalena Biesiada 3 TŻiUG
III miejsce:
➡️ Julia Cytacka 2 TŻiUG sp
➡️ Maja Czapska 2 b TUF sp
Wyróżnienia:
➡️ Aleksandra Popiołek 4 TUF
➡️ Aleksandra Zakrzewska 2a TUF g
➡️ Karolina Czerwińska 2b TUF g