16 sierpnia ZDZ ma wolne!

Dziś mamy dla Was krótki komunikat techniczny. Otóż w przyszłym tygodniu ZDZ w Płocku robi sobie... długi weekend! W skrócie - 16 sierpnia nie pracujemy. Normalnie wracamy do pracy już od 19 sierpnia. Pamiętajcie o tym, gdybyście chcieli załatwić jakieś sprawy w naszym sekretariacie.


Nowy sezon kursów w OKZ Kutno
Dziś pakiet ważnych informacji dla osób, które są zainteresowane naszą ofertą szkoleniową w OKZ Kutno. A więc:
19 sierpnia 2019 roku o godz. 15:00 zaczynamy kurs spawania
26 sierpnia 2019 roku o godz. 15:00 zaczynamy kurs na operatora koparki - jednonaczyniowych i koparkoładowarek
3 września 2019 roku o godz. 15:00 zaczynamy kurs na kierowcę wózków jezdniowych

Poza tym w planach mamy również:
kursy przygotowujące do egzaminów czeladniczych i mistrzowskich w zawodach: kucharz,fryzjer,kosmetyczka, elektryk
kurs na obsługę systemów fotowoltaicznych

Ostatnie wolne miejsca w ZDZ w Płocku!

Procesy rekrutacyjne w płockich szkołach ponadgimnazjalnych dobiegają do końca. Dlaczego na ostatniej prostej powinniście wziąć pod uwagę kandydaturę ZDZ w Płocku?

U nas zdobędziecie wiedzę i nauczycie się zawodu. A do tego możecie liczyć na ZAGRANICZNY wyjazd stażowy, możliwość DARMOWEGO ukończenia kursu na prawo jazdy kat. B czy zdobycia UPRAWNIEŃ energetycznych.


Tak, mamy kilka OSTATNICH, wolnych miejsc. Listy zapełniają się jednak dość szybko, zatem... radzimy pośpiech.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą szkoły.


Wakacyjne Spotkanie w Goślicach

Drużyna uczniów i nauczycieli z ZDZ w Płocku jest gotowa pomagać także w wolnym czasie. Właśnie dlatego z uśmiechem przyjęliśmy zaproszenie od jednej z podpłockich gmin. Skutek? Pojawiliśmy się na Wakacyjnym Spotkaniu w Goślicach. A tam gotowaliśmy pyszne potrawy i... malowaliśmy twarze dzieci.


Zwiedzamy Walencję. ZDZ na praktykach w Hiszpanii

Wyjazd do Hiszpanii stanowi dla naszych uczniów nie tylko okazję do zdobycia doświadczenia zawodowego. Ważnym elementem jest też zwiedzanie niezwykle barwnej Walencji.

Kilka punktów programu już mamy odhaczone. Do tej pory nasi uczniowie zobaczyli m.in. noc świętojańską na plaży, Katedrę z kaplicą Świętego Kielicha, Narodowe Muzeum Ceramiki i Muzeum Sztuk Pięknych, Dworzec Kolejowy Północny i budynek ratusza. A to jeszcze nie koniec przygody uczniów ZDZ w Płocku w Walencji.<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10


Projekt i wykonanie: Hedea.pl