Zdobądź lepszą pracę dzięki ZDZ w Płocku! - nowy projekt


Zmień swoją sytuację na lepszą !
 
Myślisz może o zmianie swojej sytuacji zawodowej?
Zastanawiasz się nad tym, czy:
- masz może dość już swojej pracy?
- za mało zarabiasz?
- chcesz zdobyć stałe zatrudnienie
- chcesz uzyskać awans, ale brakuje Ci kwalifikacji?
- a może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to chcielibyśmy Ci powiedzieć, że rozumiemy Twoje potrzeby. Z tego właśnie względu mamy dla Ciebie świetną propozycję, dzięki której polepszysz swoje warunki pracy ! 
Od czego zacząć ?
 
To proste. Na początek wykonaj 3 proste kroki:
Czytaj dalej
 
Spiżarnia biesiadników

Przekazywanie wiedzy to dopiero pierwszy z elementów misji edukacyjnej. Drugim i równie kluczowym jest dawanie... wyzwań! A wyzwaniem był właśnie konkurs "Spiżarnia biesiadników". Zasady? Uczniowie mieli 10 minut na wybór składników z dostępnej puli. Następnie na ich podstawie przygotowywali danie główne i desery według własnej koncepcji. Pomysłowość naszych uczniów zaskoczyła nas. To przyznajemy otwarcie!

 
Studniówka 2020 r. - pierwsze zdjęcia

Studniówkę 2020 r. mamy już za sobą. Jak ją podsumować? Chyba tylko słowami: ach..., cóż to był za bal. Dziś mamy dla Was kilka pierwszych fotek. Na obszerniejszą fotorelację trzeba będzie chwilę poczekać. Mimo wszystko zobaczcie jak pięknie wyglądali nasi tegoroczni maturzyści. Trzymajcie za nich kciuki już teraz. Egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami.

 
45-lecie Teatru Dramatycznego w Płocku

Uczniowie ZDZ w Płocku z kierunku gastronomicznego mieli ostatnio okazję sprawdzić zdobyte umiejętności w... akcji. Specjalnie z okazji 45-lecia Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku zostali poproszeni o przygotowanie tortu. Ciasto było okazałe, zostało ozdobione stosownym napisem, a do tego wydrukowanymi na opłatku grafikami. No i oczywiście wszystkim smakowało.

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczennicy ZDZ w Płocku
Nasi uczniowie potrafią bezinteresownie pomagać, a to nie koniec powodów, dla których możemy być z nich dumni. Dobry przykład daje chociażby Aleksandra Popiołek - uczennica klasy trzeciej technikum informatycznego, która otrzymała właśnie Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 16


Projekt i wykonanie: Hedea.pl