Uwaga uczniowie szkół ZDZ w Płocku!!!

Zgodnie z zaleceniami MEN oraz koniecznością realizacji podstawy programowej, prosimy aby każdy uczeń podał adres poczty elektronicznej swojemu wychowowcy klasowemu. Materiały od nauczycieli i do nauczycieli będziecie kierowali do adres poczty, który każda klasa ma założony. 

Lista adresów klasowych do pobrania tutaj

Jednocześnie prosimy w informacjach zwrotnych w temacie wiadomości wpisywać przedmiot oraz nazwisko.

Każdy nauczyciel będzie systematycznie przesyłał materiały więc prosimy na bieżąco śledzić skrzynkę pocztową.

Prosimy o wykorzystanie czasu wolnego od zajęć lekcyjnych na naukę, korzystając z podręczników, materiałów przekazywanych przez nauczycieli oraz o wykonywanie zadań przekazywanych przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

Jednocześnie zachęcamy do wykorzystania dostępnych materiałow online polecanych przez stronę MEN.
 

 
Uwaga!!! Zawieszenie zajęć w szkołach ZDZ w Płocku

Od 12 marca do 24 maja br. funkcjonowanie szkół ZDZ w Płocku zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

 
Zdobądź lepszą pracę dzięki ZDZ w Płocku! - nowy projekt


Zmień swoją sytuację na lepszą !
 
Myślisz może o zmianie swojej sytuacji zawodowej?
Zastanawiasz się nad tym, czy:
- masz może dość już swojej pracy?
- za mało zarabiasz?
- chcesz zdobyć stałe zatrudnienie
- chcesz uzyskać awans, ale brakuje Ci kwalifikacji?
- a może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to chcielibyśmy Ci powiedzieć, że rozumiemy Twoje potrzeby. Z tego właśnie względu mamy dla Ciebie świetną propozycję, dzięki której polepszysz swoje warunki pracy ! 
Od czego zacząć ?
 
To proste. Na początek wykonaj 3 proste kroki:
Czytaj dalej
 
Spiżarnia biesiadników

Przekazywanie wiedzy to dopiero pierwszy z elementów misji edukacyjnej. Drugim i równie kluczowym jest dawanie... wyzwań! A wyzwaniem był właśnie konkurs "Spiżarnia biesiadników". Zasady? Uczniowie mieli 10 minut na wybór składników z dostępnej puli. Następnie na ich podstawie przygotowywali danie główne i desery według własnej koncepcji. Pomysłowość naszych uczniów zaskoczyła nas. To przyznajemy otwarcie!

 
Studniówka 2020 r. - pierwsze zdjęcia

Studniówkę 2020 r. mamy już za sobą. Jak ją podsumować? Chyba tylko słowami: ach..., cóż to był za bal. Dziś mamy dla Was kilka pierwszych fotek. Na obszerniejszą fotorelację trzeba będzie chwilę poczekać. Mimo wszystko zobaczcie jak pięknie wyglądali nasi tegoroczni maturzyści. Trzymajcie za nich kciuki już teraz. Egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl