Dzień Niepodległości 2018
Dnia 9 listopada odbyła się w szkole ZDZ w Płocku, akademia z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przedstawienie zaczęło się od wspólnego zaśpiewania całego hymnu narodowego Polski.

 
Święto Chleba w ZDZ w Płocku
Dnia 23 października 2018 r. w szkołach ZDZ w Płocku, odbyło się coroczne  "Święto Chleba" - przygotowane przez uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych.

 
Uczniowe ZDZ w Płocku na Targach Poznańskich
27 września 2018 r. uczniowie technikum żywienie i usług gastronomicznych ZDZ w Płocku, wzięli udział w  Targach Poznańskich "Chefs Culinary".

 
Zapraszamy do Szkoły Policealnej
UWAGA!!!

Są jeszcze wolne miejsca w Szkole Policealnej w zawodzie: Technik Usług Kosmetycznych

Zapraszamy

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, ul. Ułańska 1(osiedle Wyszogrodzka) tel. 24 264 22 77
 
Narodowe czytanie ,,Przedwiośnia’’ w Książnicy Płockiej

Dnia 08.09.2018 uczniowie Technikum Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku wzięli udział w ogólnopolskiej  akcji narodowego czytania ,,Przedwiośnia’’ Stefana Żeromskiego  pod honorowym patronatem pary prezydenckiej. W ogrodzie Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego w Płocku młodzież przeczytała fragment powieści Żeromskiego dotyczący odkrycia romansu Cezarego i Laury przez Karolinę. Narodowe Czytanie ,,Przedwiośnia'' odbyło się w roku obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nad uczniami opiekę sprawowała nauczyciela języka polskiego pani Ewa Chacińska-Sporczyk.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl