Pożyczki na kształcenie z możliwością umorzenia
"Pożyczki na kształcenie"
 
maksymalna wartość pożyczki:
100 tys. zł - pożyczka może stanowić do 100% kosztu szkolenia/kursu/studiów podyplomowych, istnieje możliwość umorzenia 20 - 25% kwoty pożyczki
 
oprocentowanie:
Pożyczka jest nieoprocentowana, bez żadnych dodatkowych kosztów (prowizji, opłat wstępnych, kosztów  opracowania, itp.)
 
raty:
Minimalna liczba rat/długość spłaty to 12 miesięcy, maksymalna to 36 miesięcy, pożyczki spłacane są w równych ratach, w cyklu miesięcznym


jak wnioskować:

Regulamin udzielania pożyczek oraz wzory umowy, a także wymagane dane i dokumenty do wniosku znajdują się na www.inwestujwrozwoj.plWszelkich informacji udziela ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W PŁOCKU

Płock ul. Ułańska 1

Tel: 24 264 22 77, 24 262 86 89
 
Porozumienie o współpracy z PWSZ w Płocku

W dniu 22.02.2018 r.  prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku podpisała z rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku porozumienie o współpracy, którego celem jest podnoszenie jakości kształcenia młodzieży i zachęcanie jej do kontynuowania nauki na poziomie wyższym.
 

 
Dzieci z przedszkola w ZDZ w Płocku

W dniu 13.02.2018r. naszą szkołę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Entliczek - Pentliczek". Wizyta miała na celu przybliżenie maluchom zawodów: kucharza, fryzjera i kosmetyczki.

Dzieci wzięły udział w warsztatach ozdabiania pierniczków, miały wykonywane fryzury (warkocze, kolorowe irokezy) oraz „masażyk” według wierszyka o zawodach.

Przedszkolaki miały również okazję do małej aktywności fizycznej w naszej siłowni – spaceru po bieżni oraz obejrzenia pracowni: gastronomicznej, kosmetycznej oraz fryzjerskiej.

Na zakończenie dzieci otrzymały drobny upominek od naszej szkoły ;-)

Maluchy były zadowolone z pobytu w szkole ZDZ, co jest dla nas najważniejsze :)

!!! Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz Paniom Przedszkolankom za wizytę :))))

***
Do udziału w warsztatach zapraszamy również inne przedszkola.
Więcej informacji na temat warsztatów można uzyskać pod nr tel. 24 264 22 77 wew. 16

 
Jasełka w ZDZ w Płocku

20 grudnia odbyło się przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. "Wiele dobra jest na świecie, a Pan Jezus rodzi się w naszych sercach", w ktorej uczestniczyła cała szkolna społeczność.
 

 
Wycieczka edukacyjna do Łodzi

14.12.2017 r. w naszej szkole odbyła się wycieczka edukacyjna do Łodzi, gdzie w Centrum Kultury EC1 uczniowie uczestniczyli w interaktywnej wystawie Leonardo da Vinci oraz w pokazie w Planetarium poświęconym problematyce planet spoza Układu Słonecznego pt. „Niezbadane światy”. W wycieczce uczestniczyło 48 uczniów naszej szkoły z klas: I TTK, I TI, I TUF, II TUF, I TŻiUG pod opieką nauczycieli: p. Aliny Sitkiewicz, p. Małgorzaty Torbickiej i p. Lucjana Rzepkiewicza.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 15


Projekt i wykonanie: Hedea.pl