Z cyklu napisali o nas... - "Jesienne Święto Chleba"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Tygodnika Płockiego, opisującego coroczne "Święto Chleba", w którym brali udział uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych ZDZ w Płocku.


Artykuł


 
Terminy zjazdów w szkołach dla dorosłych (zaocznych)
Informujemy, że zjazdy w szkołach dla dorosłych (zaocznych) będą odbywały się w piątki (godz. popołudniowe) i soboty.

Studium Kosmetyczne zaczyna 15-16.09.2017

Terminy zjazdów:

08-09.09
15-16.09
22-23.09
06-07.10
20-21.10
27-28.10
17-18.11
24-25.11
08-09.12
15-16.12
12-13.12

 
Wyjazd do Niemiec ERASMUS PLUS

W dniach 06-26 sierpnia 2017r. uczennice i uczniowie klas I - III Technikum ZDZ w Płocku – kierunek technik żywienia i usług gastronomicznych wraz opiekunem przebywali w miejscowości Schkeuditz pod Lipskiem w Niemczech.
W trakcie 3-tygodniowego pobytu realizowanego w ramach projektu pn. „Mobilny fachowiec na europejskim rynku pracy” młodzież z naszej szkoły nie tylko odbywała staż w zakładach gastronomicznych na terenie Lipska i miejscowości Schkeuditz, ale również realizowała poniższy program kulturalno – turystyczny:
  1. Zwiedzanie Lipska (w programie m.in.  punkt widokowy wieżowca City-Hochhaus,gmach opery oraz uniwersytetu, zabytkowe kościoły – św. Mikołaja i św. Tomasza, budynek giełdy towarowej, stary ratusz),
  2. Wycieczka do Drezna (w programie m.in. zwiedzanie kompleksu pałacowego Zwinger, Katedry Drezdeńskiej, Starego Miasta),
  3. 2-dniowa wycieczka do Berlina (w programie m.in. zwiedzanie Bramy Brandenburskiej, pomnika Holocaustu, Reichstagu, siedziby kanclerz Niemiec, Placu Poczdamskiego, Muzeum Techniki, Wyspy Muzeów, Placu Aleksandra, fontanny Neptuna, Katedry, Czerwonego Ratusza).
Pobyt w Niemczech był również dla uczestników świetną okazją „szlifowania” języków obcych – angielskiego i niemieckiego oraz do nawiązania nowych relacji koleżeńskich z nastolatkami z różnych części Polski, jak również z innych krajów Europy (m.in. Portugalii i Bułgarii).
 
Wyjazd do Niemiec – ERASMUS plus


W dniach 2-22 lipca 2017r. uczennice klas I - III Technikum ZDZ w Płocku – kierunek technik usług fryzjerskich wraz opiekunem przebywały w miejscowości Schkeuditz pod Lipskiem w Niemczech.

W trakcie 3-tygodniowego pobytu realizowanego w ramach projektu pn. „Mobilny fachowiec na europejskim rynku pracy” dziewczyny nie tylko odbywały staże w salonach fryzjerskich na terenie Lipska, ale również brały udział w warsztatach fryzjerskich w ośrodku Vitalis w Schkeuditz oraz realizowały poniższy program kulturalno – turystyczny:

  1. Zwiedzanie Lipska (w programie m.in. Pomnik Bitwy Narodów, punkt widokowy wieżowca City-Hochhaus,gmach opery oraz uniwersytetu, zabytkowe kościoły – św. Mikołaja i św. Tomasza, budynek giełdy towarowej, stary ratusz),
  2. Wycieczka do Drezna (w programie m.in. zwiedzanie kompleksu pałacowego Zwinger, Katedry oraz tzw. Szklanej Manufaktury – fabryki elektrycznych pojazdów marki Volkswagen),
  3. 2-dniowa wycieczka do Berlina (w programie m.in. zwiedzanie Bramy Brandenburskiej, pomnika Holocaustu, Reichstagu, siedziby kanclerz Niemiec, Placu Poczdamskiego, Muzeum Techniki, Wyspy Muzeów, Placu Aleksandra, fontanny Neptuna, Katedry, Czerwonego Ratusza).

Pobyt w Niemczech był również świetną okazją dla młodzieży uczącej się w naszej szkole do „szlifowania” języków obcych – angielskiego i niemieckiego oraz do nawiązania nowych relacji koleżeńskich z nastolatkami z różnych części Polski, jak również z innych krajów Europy (m.in. Portugalii, Bułgarii, Węgier czy Szkocji).Zapraszamy do oglądania zdjęć z wyjazdu.

 
Zapraszamy na szkolenia dla maszynistów

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, będący ośrodkiem szkolenia i egzaminowania maszynistów zaprasza na szkolenia z zakresu licencji i świadectwa maszynisty.

Przyjdź do nas i zdobądź pożądany i dobrze wynagradzany zawód maszynisty pojazdów kolejowych!

Posiadamy wpis w rejestrze ośrodków szkolenia i egzaminowania maszynistów i kandydatów na maszynistów, prowadzonym przez Urząd Transportu Kolejowego.
 

Zapraszamy!!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 12


Projekt i wykonanie: Hedea.pl