Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Jak najlepiej oficjalnie zacząć wakacje 2019? Oczywiście publikując zdjęcia z oficjalnego zakończenia roku szkolnego w ZDZ w Płocku. A więc tym optymistycznym akcentem zapraszamy naszych uczniów do... dwóch miesięcy odpoczynku. Widzimy się ponownie we wrześniu!

 
Ogloszenie o pracę

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku to instytucja szkoleniowa z ponad 40-letnim doświadczeniem. W tym czasie wykształciliśmy tysiące absolwentów oraz zdobyliśmy unikalną wiedzę rynkową. Kształcimy na poziomie podstawowym, średnim i zawodowym. Do tego byliśmy jedną z pierwszych instytucji w Płocku, które realizowały innowacyjne programy unijne związane z edukacją.

ZDZ w Płocku to ciekawe miejsce z bogatą historią i zgranym zespołem. Teraz do naszej drużyny poszukujemy kolejnej osoby, a konkretnie Eksperta ds. rozwoju osobistego i zawodowego - doradcę zawodowego. Idealny kandydat powinien:

- umieć diagnozować potrzeby szkoleniowe firm z rynku płockiego,
- znać płocki rynek pracy, a w tym mieć kontakty wśród przedsiębiorców,
- być dynamiczny w działaniu i mieć "otwarty umysł",
- mieć łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
- mieć doświadczenie zawodowe.

Aplikacja powinna zawierać CV i list motywacyjny. Wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy o jej przesłanie na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Piknik Rodziny - nasi uczniowie przygotowali atrakcje

Piękna pogoda to świetny moment na... piknik! Właśnie dlatego nasi uczniowie z wielką chęcią wzięli udział w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Radę Osiedla Miodowa i Szkołę Podstawową nr 17. Plan imprezy? Ten był dość mocno napięty. W programie znalazły się występy uczniów, stanowisko do malowania twarzy i włosów czy punkt plastyczny. Nie zabrakło też dmuchanego zamku i... kiełbaski z grilla.

 
Poszukujemy NATIVE SPEAKERA z języka niemieckiego


 

W związku z realizacją projektu pt. „Symuluj i eksperymentuj już w Gimnazjum” o numerze RPMA.10.01.01-14-a464/18 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku poszukuje Native-speakera z języka niemieckiego do przeprowadzenia wyjazdowych zajęć edukacyjnych. Zajęcia planowane są w terminie 23-24 maja 2019 roku w wymiarze 2x8h (godziny lekcyjne 45 minutowe). Zajęcia odbędą się na wyjeździe w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Mazowsze 09-506 Soczewka. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o składanie oferty cenowej wraz z  CV w siedzibie ZDZ w Płocku, ul. Ułańska 1 09 – 402 Płock, pokój 102 bądź pocztą na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Koszt dojazdu i wyżywienia po stronie wykonawcy.

 
Jasełka 2018 w ZDZ w Płocku
18 grudnia odbyło się przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w ktorej uczestniczyła cała szkolna społeczność.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl