Narodowe czytanie ,,Przedwiośnia’’ w Książnicy Płockiej

Dnia 08.09.2018 uczniowie Technikum Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku wzięli udział w ogólnopolskiej  akcji narodowego czytania ,,Przedwiośnia’’ Stefana Żeromskiego  pod honorowym patronatem pary prezydenckiej. W ogrodzie Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego w Płocku młodzież przeczytała fragment powieści Żeromskiego dotyczący odkrycia romansu Cezarego i Laury przez Karolinę. Narodowe Czytanie ,,Przedwiośnia'' odbyło się w roku obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nad uczniami opiekę sprawowała nauczyciela języka polskiego pani Ewa Chacińska-Sporczyk.

 
Wolne miejsca w szkołach ZDZ w Płocku
Uwaga!! Są wolne miejsca  w bezpłatnych szkołach:

Szkoła Podstawowa klasa I (zapewniamy nowoczesne metody uczenia, niewielkie zespoły klasowe oraz tablet).

Szkoły Ponadgimnazjalne:

Technikum i Branżowa Szkoła I Stopnia (zajęcia praktyczne w nowocześnie wyposażonych pracowniach: informatycznej, fryzjerskiej, kosmetycznej, gastronomicznej)

Zapraszamy

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, ul. Ułańska 1(osiedle Wyszogrodzka) tel. 24 264 22 77
 
Godni Naśladowania

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku został wyróżniony w konkursie "Godni Naśladowania 2017" w kategorii organizacji pozarządowych działających w obszarze kultury, nauki i edukacji.

Statuetkę z rąk Prezydenta  Płocka  Andrzeja Nowakowskiego, odebrała podczas uroczystej Gali 10 maja 2018 r. Prezes Zarządu  Alina Lewicka.

Jesteśmy dumni z przyznanego wyróżnienia.

Portal Płock zamieści zdjęcia z Gali - zapraszamy do obejrzenia - GALERIA


 

 
Śiwięto Konstytucji 3 Maja
Z okazji "Święta Konstytucji 3 maja", uczniowie technikum ZDZ w Płocku przygotowali otwartą lekcję historii.

 
V edycja konkursu „Festiwal Pięknie Nakrytych Stołów” – „Wielkanocne stroiki”

28 marca 2018 r. w naszej szkole odbyła się V edycja konkursu „Festiwal Pięknie Nakrytych Stołów” – „Wielkanocne stroiki”.

W konkursie wzięli udział uczniowie gimnazjum i technikum ZDZ w Płocku. Przygotowane stroiki były ozdobione własnoręcznie przygotowanymi elementami nawiązującymi do polskiej tradycji. Odznaczały się oryginalnością, kolorystyką i estetyką wykonania.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 15


Projekt i wykonanie: Hedea.pl