Zwiedzamy Walencję. ZDZ na praktykach w Hiszpanii

Wyjazd do Hiszpanii stanowi dla naszych uczniów nie tylko okazję do zdobycia doświadczenia zawodowego. Ważnym elementem jest też zwiedzanie niezwykle barwnej Walencji.

Kilka punktów programu już mamy odhaczone. Do tej pory nasi uczniowie zobaczyli m.in. noc świętojańską na plaży, Katedrę z kaplicą Świętego Kielicha, Narodowe Muzeum Ceramiki i Muzeum Sztuk Pięknych, Dworzec Kolejowy Północny i budynek ratusza. A to jeszcze nie koniec przygody uczniów ZDZ w Płocku w Walencji.


 
Wyjazd stażowy do Hiszpanii - zakwaterowanie i miejsca pracy

Nasi uczniowie są cały czas na stażu w słonecznej Walencji. Podczas pobytu w Hiszpanii staraliśmy się im stworzyć maksymalnie cieplarniane warunki. A żeby przekonać nas o tym, że planowanie odbyło się ze stuprocentowym sukcesem, dziś uczestnicy wyjazdu podesłali nam kilka zdjęć z hotelu i miejsc odbywania praktyk.

Zadowolenie wśród naszej grupy jest wielkie. To może oznaczać tylko jedno. Już dziś chyba zaczniemy planować wyjazd na kolejny rok.

 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Jak najlepiej oficjalnie zacząć wakacje 2019? Oczywiście publikując zdjęcia z oficjalnego zakończenia roku szkolnego w ZDZ w Płocku. A więc tym optymistycznym akcentem zapraszamy naszych uczniów do... dwóch miesięcy odpoczynku. Widzimy się ponownie we wrześniu!

 
Ogloszenie o pracę

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku to instytucja szkoleniowa z ponad 40-letnim doświadczeniem. W tym czasie wykształciliśmy tysiące absolwentów oraz zdobyliśmy unikalną wiedzę rynkową. Kształcimy na poziomie podstawowym, średnim i zawodowym. Do tego byliśmy jedną z pierwszych instytucji w Płocku, które realizowały innowacyjne programy unijne związane z edukacją.

ZDZ w Płocku to ciekawe miejsce z bogatą historią i zgranym zespołem. Teraz do naszej drużyny poszukujemy kolejnej osoby, a konkretnie Eksperta ds. rozwoju osobistego i zawodowego - doradcę zawodowego. Idealny kandydat powinien:

- umieć diagnozować potrzeby szkoleniowe firm z rynku płockiego,
- znać płocki rynek pracy, a w tym mieć kontakty wśród przedsiębiorców,
- być dynamiczny w działaniu i mieć "otwarty umysł",
- mieć łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
- mieć doświadczenie zawodowe.

Aplikacja powinna zawierać CV i list motywacyjny. Wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy o jej przesłanie na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Piknik Rodziny - nasi uczniowie przygotowali atrakcje

Piękna pogoda to świetny moment na... piknik! Właśnie dlatego nasi uczniowie z wielką chęcią wzięli udział w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Radę Osiedla Miodowa i Szkołę Podstawową nr 17. Plan imprezy? Ten był dość mocno napięty. W programie znalazły się występy uczniów, stanowisko do malowania twarzy i włosów czy punkt plastyczny. Nie zabrakło też dmuchanego zamku i... kiełbaski z grilla.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 16


Projekt i wykonanie: Hedea.pl