Ostatnie wolne miejsca w ZDZ w Płocku!

Procesy rekrutacyjne w płockich szkołach ponadgimnazjalnych dobiegają do końca. Dlaczego na ostatniej prostej powinniście wziąć pod uwagę kandydaturę ZDZ w Płocku?

U nas zdobędziecie wiedzę i nauczycie się zawodu. A do tego możecie liczyć na ZAGRANICZNY wyjazd stażowy, możliwość DARMOWEGO ukończenia kursu na prawo jazdy kat. B czy zdobycia UPRAWNIEŃ energetycznych.


Tak, mamy kilka OSTATNICH, wolnych miejsc. Listy zapełniają się jednak dość szybko, zatem... radzimy pośpiech.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą szkoły.

 
Wakacyjne Spotkanie w Goślicach

Drużyna uczniów i nauczycieli z ZDZ w Płocku jest gotowa pomagać także w wolnym czasie. Właśnie dlatego z uśmiechem przyjęliśmy zaproszenie od jednej z podpłockich gmin. Skutek? Pojawiliśmy się na Wakacyjnym Spotkaniu w Goślicach. A tam gotowaliśmy pyszne potrawy i... malowaliśmy twarze dzieci.

 
Zwiedzamy Walencję. ZDZ na praktykach w Hiszpanii

Wyjazd do Hiszpanii stanowi dla naszych uczniów nie tylko okazję do zdobycia doświadczenia zawodowego. Ważnym elementem jest też zwiedzanie niezwykle barwnej Walencji.

Kilka punktów programu już mamy odhaczone. Do tej pory nasi uczniowie zobaczyli m.in. noc świętojańską na plaży, Katedrę z kaplicą Świętego Kielicha, Narodowe Muzeum Ceramiki i Muzeum Sztuk Pięknych, Dworzec Kolejowy Północny i budynek ratusza. A to jeszcze nie koniec przygody uczniów ZDZ w Płocku w Walencji.


 
Wyjazd stażowy do Hiszpanii - zakwaterowanie i miejsca pracy

Nasi uczniowie są cały czas na stażu w słonecznej Walencji. Podczas pobytu w Hiszpanii staraliśmy się im stworzyć maksymalnie cieplarniane warunki. A żeby przekonać nas o tym, że planowanie odbyło się ze stuprocentowym sukcesem, dziś uczestnicy wyjazdu podesłali nam kilka zdjęć z hotelu i miejsc odbywania praktyk.

Zadowolenie wśród naszej grupy jest wielkie. To może oznaczać tylko jedno. Już dziś chyba zaczniemy planować wyjazd na kolejny rok.

 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Jak najlepiej oficjalnie zacząć wakacje 2019? Oczywiście publikując zdjęcia z oficjalnego zakończenia roku szkolnego w ZDZ w Płocku. A więc tym optymistycznym akcentem zapraszamy naszych uczniów do... dwóch miesięcy odpoczynku. Widzimy się ponownie we wrześniu!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl