Święto Pieczonego Ziemniaka w Goślicach

Lato powoli zaczyna przebrzmiewać. To jednak jeszcze nie oznacza, że skończył się sezon na... pieczone ziemniaki. Uczniowie i nauczyciele ZDZ w Płocku byli ostatnio w Goślicach. To tam mieli okazję uczcić Święto Pieczonego Ziemniaka. Jak zwykle nasza drużyna przygotowała szereg atrakcji.

 
Absolwenci do dzieła, czyli program wsparcia

Dziś przychodzimy do Was z fajnym hasłem, a konkretnie: Absolwenci do dzieła! Pod takim tytułem zaczynamy realizować projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Na czym on polega? Zapraszamy do udziału w nim 10 osób, które z różnych przyczyn są wykluczone z życia społecznego. Nasi specjaliści pomogą 8 kobietom i 2 mężczyznom m.in. w identyfikacji potrzeb i podczas poszukiwania pracy, poza tym udzielą wsparcia psychologicznego i szkoleniowego.

 

Program ma być dla uczestników szansą na całkowicie nowy start!


 
Nowe kursy w ZDZ w Płocku
W ZDZ w Płocku startują nowe kursy:

3 września - kurs operatora wózków jezdniowych podnośnikowych
5 września - kurs operatora koparkoładowarki i koparki jednonaczyniowej
6 września - kurs montażu systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła
10 września - kurs obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych
23 września - kurs spawania
 
Nowy projekt w ZDZ w Płocku

Działaj Solidarnie Młody Człowieku!, czyli... nowy projekt realizowany przez ZDZ w Płocku. Cel? Bezpłatne zdobycie i udoskonalenie umiejętności społecznych ważnych na rynku pracy, potwierdzonych certyfikatem. Czas realizacji? Od 2 września 2019 roku. Kto może wziąć udział? 80 osób w wieku 15-29 lat z terenu województwa mazowieckiego.


 
W ZDZ w Płocku startuje liceum ogólnokształcące

Początek września już za rogiem. W związku z tym mamy dwie informacje. Po pierwsze zostały ostatnie wolne miejsca w naszych szkołach średnich. Po drugie... otwieramy LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE! A LO z pewnością stanie się szansą dla wszystkich tych uczniów, którzy do ostatniej chwili zastanawiali się nad swoim miejscem na płockiej mapie oświatowej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl