Sprzątanie świata 2019

Misja edukacyjna to odpowiedzialność. Misja edukacyjna to pokazywanie wartości w życiu uczniom. W ramach tego właśnie zadania każdego roku zabieramy naszych podopiecznych na Sprzątanie świata. A tak poszło nam w tym roku...

 
Drużyna ZDZ w Płocku na targach Beauty Days

W ZDZ w Płocku nie tylko uczymy zawodu. Staramy się też pokazywać naszym podopiecznym branżowe nowości. Taki właśnie był cel wyjazdu do Warszawy na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days. Grupa pojechała do Ptak Warsaw Expo pod okiem swojej mentorki - Moniki Owczarskiej.

 
Potrzebujesz uprawnień energetycznych?

W ZDZ w Płocku posiadamy akredytację do nadawania tzw. uprawnień energetycznych. Najbliższy termin kursu i egzaminu to 10 października o godz. 15:00. Uprawnienia nadajemy w każdej z trzech grup:

grupa 1 - urządzenia, instalacje i sieci elektryczne
grupa 2 - urządzenia,instalacje i sieci cieplne
grupa 3 - urządzenia, instalacje i sieci gazowe
 
Nowe kursy, nowe terminy

Wrzesień był intensywny. Wszystko jednak wskazuje na to, że w październiku czeka nas niewiele mniej pracy. A oto i grafik najważniejszych kursów:

21 października - kurs na operatora koparkoładowarki i koparki jednonaczyniowej
 
Święto Pieczonego Ziemniaka w Goślicach

Lato powoli zaczyna przebrzmiewać. To jednak jeszcze nie oznacza, że skończył się sezon na... pieczone ziemniaki. Uczniowie i nauczyciele ZDZ w Płocku byli ostatnio w Goślicach. To tam mieli okazję uczcić Święto Pieczonego Ziemniaka. Jak zwykle nasza drużyna przygotowała szereg atrakcji.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl