Mikołajki 2019 w ZDZ w Płocku
Święta Bożego Narodzenia to okres szczególny. To moment dzielenia się radością i rodzinnego ciepła. My zawsze staramy się wprowadzić naszych uczniów w świąteczny nastrój. Właśnie dlatego w tym roku po raz kolejny zorganizowaliśmy... Mikołajki. Uśmiechy to najlepszy dowód na to, że wszyscy byli zadowoleni z prezentów, które otrzymali.


 
 
Ogłoszenie o pracę
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płockuposzukuje osoby na stanowisko:
                                               Pracownik ds. kadrowo-płacowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia w dziale kadry-płace.
  • dobra znajomość programu Excel
Opis stanowiska:
  • obsługa kadrowo-płacowa w oparciu o program Papirus SQL.
 W przesyłanych CV prosimy o zawarcie wyłącznie danych:
- imię i nazwisko,
- data urodzenia,
- dane kontaktowe wskazane przez osobę ubiegającą się o zatrudnienie,
- wykształcenie,
- kwalifikacje zawodowe,
- przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
 
Przesyłane CV należy opatrzeć klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Pracownik ds. kadrowo-płacowych.Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda.

Informujemy, że dane osobowe podane przez Panią/Pana będą przetwarzane do celów prowadzonej rekrutacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku z siedzibą w Płocku ul. Ułańska 1, 09-402 Płock (zwany dalej Zakładem).W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Pani/Pana danych, proszę się skontaktować z nami pod adresem: ul. Ułańska 1, 09-402 Płock lub w formie mailowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

CV prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Andrzejki 2019 r. w ZDZ w Płocku

Był wosk, były wróżby. To musiały być zatem... Andrzejki. Fajne jest to, że w zabawach organizowanych z okazji tego dnia udział wzięli nie tylko uczniowie. Pojawili się też nauczyciele oraz kierownictwo szkoły.

 
Uczniowie ZDZ w Płocku potrafią pomagać!

W takich sytuacjach zawsze rozpiera nas duma. Klasa II TŻiUG z wychowawcą Lucjanem Rzepkiewiczem zajmowała się kompleksową obsługą Balu Andrzejkowego organizowanego dla osób dorosłych i dzieci niepełnosprawnych - podopiecznych DPS z Płocka i okolic. Fajnie że nasi uczniowie potrafią pomagać i robią to bezinteresownie.

 
Obchody Święta Niepodległości

11 listopada jest dniem wolnym. Nasi uczniowie woleli go jednak spędzić ze sztandarem ZDZ w Płocku w dłoniach. Reprezentowaliśmy szkołę podczas uroczystości związanych ze Świętem Niepodległości organizowanych przy płycie Grobu Nieznanego Żołnierza.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl