Ogłoszenie o pracę
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płockuposzukuje osoby na stanowisko:
                                               Pracownik ds. kadrowo-płacowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia w dziale kadry-płace.
  • dobra znajomość programu Excel
Opis stanowiska:
  • obsługa kadrowo-płacowa w oparciu o program Papirus SQL.
 W przesyłanych CV prosimy o zawarcie wyłącznie danych:
- imię i nazwisko,
- data urodzenia,
- dane kontaktowe wskazane przez osobę ubiegającą się o zatrudnienie,
- wykształcenie,
- kwalifikacje zawodowe,
- przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
 
Przesyłane CV należy opatrzeć klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Pracownik ds. kadrowo-płacowych.Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda.

Informujemy, że dane osobowe podane przez Panią/Pana będą przetwarzane do celów prowadzonej rekrutacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku z siedzibą w Płocku ul. Ułańska 1, 09-402 Płock (zwany dalej Zakładem).W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Pani/Pana danych, proszę się skontaktować z nami pod adresem: ul. Ułańska 1, 09-402 Płock lub w formie mailowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

CV prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Andrzejki 2019 r. w ZDZ w Płocku

Był wosk, były wróżby. To musiały być zatem... Andrzejki. Fajne jest to, że w zabawach organizowanych z okazji tego dnia udział wzięli nie tylko uczniowie. Pojawili się też nauczyciele oraz kierownictwo szkoły.

 
Uczniowie ZDZ w Płocku potrafią pomagać!

W takich sytuacjach zawsze rozpiera nas duma. Klasa II TŻiUG z wychowawcą Lucjanem Rzepkiewiczem zajmowała się kompleksową obsługą Balu Andrzejkowego organizowanego dla osób dorosłych i dzieci niepełnosprawnych - podopiecznych DPS z Płocka i okolic. Fajnie że nasi uczniowie potrafią pomagać i robią to bezinteresownie.

 
Obchody Święta Niepodległości

11 listopada jest dniem wolnym. Nasi uczniowie woleli go jednak spędzić ze sztandarem ZDZ w Płocku w dłoniach. Reprezentowaliśmy szkołę podczas uroczystości związanych ze Świętem Niepodległości organizowanych przy płycie Grobu Nieznanego Żołnierza.

 
Uroczyste obchody Święta Niepodległości

Szkoła ma uczyć, ale szkoła ma też pokazywać wartości. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować z okazji Narodowego Święta Niepodległości Polski apel. Nasi uczniowie przygotowali krótki teatrzyk, przypomnieli kilka faktów z historii naszego kraju, a na koniec... wszyscy razem odśpiewaliśmy hymn.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl