Uczniowie ZDZ w Płocku potrafią pomagać!

W takich sytuacjach zawsze rozpiera nas duma. Klasa II TŻiUG z wychowawcą Lucjanem Rzepkiewiczem zajmowała się kompleksową obsługą Balu Andrzejkowego organizowanego dla osób dorosłych i dzieci niepełnosprawnych - podopiecznych DPS z Płocka i okolic. Fajnie że nasi uczniowie potrafią pomagać i robią to bezinteresownie.

 
Obchody Święta Niepodległości

11 listopada jest dniem wolnym. Nasi uczniowie woleli go jednak spędzić ze sztandarem ZDZ w Płocku w dłoniach. Reprezentowaliśmy szkołę podczas uroczystości związanych ze Świętem Niepodległości organizowanych przy płycie Grobu Nieznanego Żołnierza.

 
Uroczyste obchody Święta Niepodległości

Szkoła ma uczyć, ale szkoła ma też pokazywać wartości. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować z okazji Narodowego Święta Niepodległości Polski apel. Nasi uczniowie przygotowali krótki teatrzyk, przypomnieli kilka faktów z historii naszego kraju, a na koniec... wszyscy razem odśpiewaliśmy hymn.

 
ZDZ w Płocku na PGA 2019

Nauka daje solidne podstawy. W XXI wieku uczniowie muszą mieć jednak również szerokie horyzonty. A te w ZDZ w Płocku zdobywa się m.in. za sprawą wyjazdów. Tym razem nasi uczniowie pojechali do Poznania. Okazja była dość interesująca, bo w stolicy Wielkopolski odbywały się właśnie Międzynarodowe Targi Gier Komputerowych PGA 2019.

 
Szkoła pamięta

Święto Zmarłych to moment szczególny. To chwila zadumy nie tylko nad najbliższymi, ale też moment wspomnienia bohaterów i postaci ważnych. W ZDZ w Płocku włączając się do akcji "Szkoła pamięta", zabraliśmy naszych uczniów na płockie cmentarze. Tam mogliśmy porozmawiać o historii i przekazać młodszym pokoleniom tradycję pielęgnowania tej pamięci.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 16


Projekt i wykonanie: Hedea.pl