45-lecie Teatru Dramatycznego w Płocku

Uczniowie ZDZ w Płocku z kierunku gastronomicznego mieli ostatnio okazję sprawdzić zdobyte umiejętności w... akcji. Specjalnie z okazji 45-lecia Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku zostali poproszeni o przygotowanie tortu. Ciasto było okazałe, zostało ozdobione stosownym napisem, a do tego wydrukowanymi na opłatku grafikami. No i oczywiście wszystkim smakowało.

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczennicy ZDZ w Płocku
Nasi uczniowie potrafią bezinteresownie pomagać, a to nie koniec powodów, dla których możemy być z nich dumni. Dobry przykład daje chociażby Aleksandra Popiołek - uczennica klasy trzeciej technikum informatycznego, która otrzymała właśnie Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020.

 
Razem na święta w ZDZ w Płocku
Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. To moment, w którym powinniśmy pomyśleć nie tylko o sobie, ale także o wszystkich tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Właśnie dlatego uczniowie ZDZ w Płocku włączyli się do akcji „Razem na Święta”. W jej ramach brali udział w takich inicjatywach jak „Szlachetna paczka”, „Paczka na kresy” czy współorganizując wigilię w Domu Opieki Społecznej w Goślicach.


 
Wigilia w Domu Opieki Społecznej w Goślicach

Wiecie, że doskonalenie umiejętności i pomoc potrzebującym można połączyć? Przekonali się o tym nasi uczniowie. A wszystko podczas uroczystej wigilii w Domu Opieki Społecznej w Goślicach. Nasi uczniowie mieli poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Osoby znajdujące się pod opieką DOP-su odwdzięczyły się szerokim uśmiechem na twarzy i słowem "Dziękuję".

 
Mikołajki 2019 w ZDZ w Płocku
Święta Bożego Narodzenia to okres szczególny. To moment dzielenia się radością i rodzinnego ciepła. My zawsze staramy się wprowadzić naszych uczniów w świąteczny nastrój. Właśnie dlatego w tym roku po raz kolejny zorganizowaliśmy... Mikołajki. Uśmiechy to najlepszy dowód na to, że wszyscy byli zadowoleni z prezentów, które otrzymali.


 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl