Razem na święta w ZDZ w Płocku
Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. To moment, w którym powinniśmy pomyśleć nie tylko o sobie, ale także o wszystkich tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Właśnie dlatego uczniowie ZDZ w Płocku włączyli się do akcji „Razem na Święta”. W jej ramach brali udział w takich inicjatywach jak „Szlachetna paczka”, „Paczka na kresy” czy współorganizując wigilię w Domu Opieki Społecznej w Goślicach.


 
Wigilia w Domu Opieki Społecznej w Goślicach

Wiecie, że doskonalenie umiejętności i pomoc potrzebującym można połączyć? Przekonali się o tym nasi uczniowie. A wszystko podczas uroczystej wigilii w Domu Opieki Społecznej w Goślicach. Nasi uczniowie mieli poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Osoby znajdujące się pod opieką DOP-su odwdzięczyły się szerokim uśmiechem na twarzy i słowem "Dziękuję".

 
Mikołajki 2019 w ZDZ w Płocku
Święta Bożego Narodzenia to okres szczególny. To moment dzielenia się radością i rodzinnego ciepła. My zawsze staramy się wprowadzić naszych uczniów w świąteczny nastrój. Właśnie dlatego w tym roku po raz kolejny zorganizowaliśmy... Mikołajki. Uśmiechy to najlepszy dowód na to, że wszyscy byli zadowoleni z prezentów, które otrzymali.


 
 
Ogłoszenie o pracę
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płockuposzukuje osoby na stanowisko:
                                               Pracownik ds. kadrowo-płacowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia w dziale kadry-płace.
  • dobra znajomość programu Excel
Opis stanowiska:
  • obsługa kadrowo-płacowa w oparciu o program Papirus SQL.
 W przesyłanych CV prosimy o zawarcie wyłącznie danych:
- imię i nazwisko,
- data urodzenia,
- dane kontaktowe wskazane przez osobę ubiegającą się o zatrudnienie,
- wykształcenie,
- kwalifikacje zawodowe,
- przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
 
Przesyłane CV należy opatrzeć klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Pracownik ds. kadrowo-płacowych.Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda.

Informujemy, że dane osobowe podane przez Panią/Pana będą przetwarzane do celów prowadzonej rekrutacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku z siedzibą w Płocku ul. Ułańska 1, 09-402 Płock (zwany dalej Zakładem).W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Pani/Pana danych, proszę się skontaktować z nami pod adresem: ul. Ułańska 1, 09-402 Płock lub w formie mailowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

CV prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Andrzejki 2019 r. w ZDZ w Płocku

Był wosk, były wróżby. To musiały być zatem... Andrzejki. Fajne jest to, że w zabawach organizowanych z okazji tego dnia udział wzięli nie tylko uczniowie. Pojawili się też nauczyciele oraz kierownictwo szkoły.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 16


Projekt i wykonanie: Hedea.pl