Studniówka 2020 r. - pierwsze zdjęcia

Studniówkę 2020 r. mamy już za sobą. Jak ją podsumować? Chyba tylko słowami: ach..., cóż to był za bal. Dziś mamy dla Was kilka pierwszych fotek. Na obszerniejszą fotorelację trzeba będzie chwilę poczekać. Mimo wszystko zobaczcie jak pięknie wyglądali nasi tegoroczni maturzyści. Trzymajcie za nich kciuki już teraz. Egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami.

 
45-lecie Teatru Dramatycznego w Płocku

Uczniowie ZDZ w Płocku z kierunku gastronomicznego mieli ostatnio okazję sprawdzić zdobyte umiejętności w... akcji. Specjalnie z okazji 45-lecia Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku zostali poproszeni o przygotowanie tortu. Ciasto było okazałe, zostało ozdobione stosownym napisem, a do tego wydrukowanymi na opłatku grafikami. No i oczywiście wszystkim smakowało.

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczennicy ZDZ w Płocku
Nasi uczniowie potrafią bezinteresownie pomagać, a to nie koniec powodów, dla których możemy być z nich dumni. Dobry przykład daje chociażby Aleksandra Popiołek - uczennica klasy trzeciej technikum informatycznego, która otrzymała właśnie Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020.

 
Razem na święta w ZDZ w Płocku
Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. To moment, w którym powinniśmy pomyśleć nie tylko o sobie, ale także o wszystkich tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Właśnie dlatego uczniowie ZDZ w Płocku włączyli się do akcji „Razem na Święta”. W jej ramach brali udział w takich inicjatywach jak „Szlachetna paczka”, „Paczka na kresy” czy współorganizując wigilię w Domu Opieki Społecznej w Goślicach.


 
Wigilia w Domu Opieki Społecznej w Goślicach

Wiecie, że doskonalenie umiejętności i pomoc potrzebującym można połączyć? Przekonali się o tym nasi uczniowie. A wszystko podczas uroczystej wigilii w Domu Opieki Społecznej w Goślicach. Nasi uczniowie mieli poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Osoby znajdujące się pod opieką DOP-su odwdzięczyły się szerokim uśmiechem na twarzy i słowem "Dziękuję".

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 17


Projekt i wykonanie: Hedea.pl