Pożyczki na kształcenie z możliwością umorzenia
"Pożyczki na kształcenie"

maksymalna wartość pożyczki:

100 tys. zł - pożyczka może stanowić do 100% kosztu szkolenia/kursu/studiów podyplomowych, istnieje możliwość umorzenia 20 - 25% kwoty pożyczki


oprocentowanie:

Pożyczka jest nieoprocentowana, bez żadnych dodatkowych kosztówów (prowizji, opłat wstępnych, kosztów  opracowania, itp.)


raty:

Minimalna liczba rat/długość spłaty to 12 miesięcy, maksymalna to 36 miesięcy, pożyczki spłacane są w równych ratach, w cyklu miesięcznym jak wnioskować:


Regulamin udzielania pożyczek oraz wzory umowy, a także wymagane dane i dokumenty do wniosku znajdują się na www.inwestujwrozwoj.pl


Aktualny wykaz kursów

Pełna oferta ZDZ Płock

Wszelkich informacji udziela ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W PŁOCKU

Płock ul. Ułańska 1

Tel: 24 264 22 77, 24 262 86 89


Z cyklu napisali o nas... - "Jesienne Święto Chleba"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Tygodnika Płockiego, opisującego coroczne "Święto Chleba", w którym brali udział uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych ZDZ w Płocku.


ArtykułTerminy zjazdów w szkołach dla dorosłych (zaocznych)
Informujemy, że zjazdy w szkołach dla dorosłych (zaocznych) będą odbywały się w piątki (godz. popołudniowe) i soboty.

Studium Kosmetyczne zaczyna 15-16.09.2017

Terminy zjazdów:

08-09.09
15-16.09
22-23.09
06-07.10
20-21.10
27-28.10
17-18.11
24-25.11
08-09.12
15-16.12
12-13.12


Wyjazd do Niemiec – ERASMUS plus


W dniach 2-22 lipca 2017r. uczennice klas I - III Technikum ZDZ w Płocku – kierunek technik usług fryzjerskich wraz opiekunem przebywały w miejscowości Schkeuditz pod Lipskiem w Niemczech.

W trakcie 3-tygodniowego pobytu realizowanego w ramach projektu pn. „Mobilny fachowiec na europejskim rynku pracy” dziewczyny nie tylko odbywały staże w salonach fryzjerskich na terenie Lipska, ale również brały udział w warsztatach fryzjerskich w ośrodku Vitalis w Schkeuditz oraz realizowały poniższy program kulturalno – turystyczny:

  1. Zwiedzanie Lipska (w programie m.in. Pomnik Bitwy Narodów, punkt widokowy wieżowca City-Hochhaus,gmach opery oraz uniwersytetu, zabytkowe kościoły – św. Mikołaja i św. Tomasza, budynek giełdy towarowej, stary ratusz),
  2. Wycieczka do Drezna (w programie m.in. zwiedzanie kompleksu pałacowego Zwinger, Katedry oraz tzw. Szklanej Manufaktury – fabryki elektrycznych pojazdów marki Volkswagen),
  3. 2-dniowa wycieczka do Berlina (w programie m.in. zwiedzanie Bramy Brandenburskiej, pomnika Holocaustu, Reichstagu, siedziby kanclerz Niemiec, Placu Poczdamskiego, Muzeum Techniki, Wyspy Muzeów, Placu Aleksandra, fontanny Neptuna, Katedry, Czerwonego Ratusza).

Pobyt w Niemczech był również świetną okazją dla młodzieży uczącej się w naszej szkole do „szlifowania” języków obcych – angielskiego i niemieckiego oraz do nawiązania nowych relacji koleżeńskich z nastolatkami z różnych części Polski, jak również z innych krajów Europy (m.in. Portugalii, Bułgarii, Węgier czy Szkocji).Zapraszamy do oglądania zdjęć z wyjazdu.


Zapraszamy na szkolenia dla maszynistów

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, będący ośrodkiem szkolenia i egzaminowania maszynistów zaprasza na szkolenia z zakresu licencji i świadectwa maszynisty.

Przyjdź do nas i zdobądź pożądany i dobrze wynagradzany zawód maszynisty pojazdów kolejowych!

Posiadamy wpis w rejestrze ośrodków szkolenia i egzaminowania maszynistów i kandydatów na maszynistów, prowadzonym przez Urząd Transportu Kolejowego.
 

Zapraszamy!!!


<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4Projekt i wykonanie: Hedea.pl